Hırsıza karısı ile ödedi

Kaliteli Bir Seks Sohbeti İçin Arayın
Telefon Numaram: 003535157335Dövmeli, beyaz tenli bir kız, bir yıl önce doğmuş yakışıklı ve bağımlı bir seks bağımlısı olan mutlu sevgilisini yapmak için hayatına katılan erkeklere kendini vermeyi seviyor. istiyorum. Kız, sevgilisi tarafından çok takdir edildiğini ve satılık kasaya gittiğini düşünen, gartieri'nin leopar baskılarını giydiğinde giydiği gibi çalışacak kadar parası yok. Fiyatın beklenenden çok daha yüksek olması nedeniyle, prova odasına sinirli olacak, prova odasına geri dönecek ve yeni jartiyerini çalıp mağazaya götürecektir.

Mağazayı terk ederken bir çalışanı ve sahibi olduğunu söyleyen adam, kameralarının bulunduğu depoya gelmesini ve çok korkan kız olduğunu söyledi. Olduğ hakkında hiçbir şey bilmiyordu. Ben burada ne yapıyorum? Çoğalmaya başladığında, adam kamera çekimlerini izlemek için kayıt cihazını yanında getirir. Hırsızlığın anlaşıldığını fark eden kız, bir süre masanın altına koyduğu eşyaları atmak istedi, ama adam içeri girdi ve onu tekrar yakaladı.

Polis, ağlamaya başlayan 19 yaşındaki ihale ve seksi güzel kızı bilgilendirdiğini söylediğinde, başka türlü çözemeyeceğimizi sorar ve güvenlik görevlisinin önünde soyunmaya başlar. Sütyeniyle kalan genç kız, son bir şansın hediye olarak rüşvet almasını ister ve hırsızlığı annesine ödemeye çalışırken adamdan rüşvet almasını ister.

Bir önceki yazımız olan Kocası Türban ile işyerinde komşusunu becerdin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.